PTTK Oddział Łódzki im. Jana Czeraszkiewicza ma niebywałą przyjemność zaprosić na dwa dodatkowe spacery w ramach wycieczek z przewodnikiem po Łodzi. Wyjątkowo odbędą się one w soboty, o tradycyjnej dla nas godzinie 11,00. Aktualne zostaną trasy wcześniej zapowiadanych spacerów – mamy więc możliwość wyboru, a może ktoś zdecyduje się zarezerwować  obydwa dni dla Łodzi i jej niezwykłej historii ….  Udział w spacerach niezmiennie pozostaje bezpłatny (dziękujemy za wsparcie finansowe od Urzędu Miasta Łodzi), nie wymaga też wcześniejszych zapisów, ani przynależności do PTTK.

Uaktualniony kalendarz wycieczek wygląda zatem następująco:Czytaj więcej „”

Rajd pieszy – 100 rocznica odzyskania niepodległości

W dniu 10 listopada 2018 roku zapraszamy na kolejny z rajdów pieszych w okolicach Łodzi. Ta impreza będzie jednak miała niezwykły wydźwięk, gdyż wpisywać się będzie w obchody 100 rocznicy odzyskania przez Polskę Niepodległości.  Pomaszerujemy przez Łódź na dwóch trasach, dotrzemy do miejsc związanych z historią Łodzi końca I wojny światowej, a nade wszystko spotkamy się wspólnie na mecie rajdu by z przypiętymi biało-czerwonymi wstążkami na piersi, chorągiewkami w ręku i pieśnią patriotyczną na ustach upamiętnić wszystkich dzięki którym dziś możemy tę rocznicę celebrować.

Do zobaczenia na Rajdzie!

Jesienne wędrówki z PTTK

Jesień z Łódzkim PTTK

Serdecznie zapraszamy na kolejną jesienną wędrówkę z Oddziałem Łódzkim PTTK – tym razem Rajd Jesień Pieszych z metą w Skoszewach Nowych. Nie zabraknie ogniska, pięknie przebarwionych liści i atmosfery przygody na łonie natury. Więcej informacji w regulaminie.

Zapraszamy i do zobaczenia na trasach!