Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK

INFORMUJEMY – otwarcie sezonu 2024 niedzielnych wycieczek rowerowych zaplanowaliśmy na – 12.maja br.

W roku 2024 zapraszamy na niedzielne wycieczki rowerowe (bezpłatne i dostępne dla wszystkich zainteresowanych udziałem) od 12.05.2024. Na ten dzień przygotowujemy oficjalne otwarcie sezonu wycieczek z Łódzkim Klubem Turystów Kolarzy PTTK oraz podamy kalendarz wycieczek na cały maj. Natomiast do tej daty (w marcu i kwietniu) organizujemy weekendowe rowerowe przejażdżki klubowe, których trasy (skąd, dokąd, kiedy i o której) opracowujemy spontanicznie podczas naszych czwartkowych spotkań klubowych. Jeśli zechcesz dołączyć w marcu i kwietniu jako Sympatyk, do którejś z tych bezpłatnych przejażdżek rowerowych wystarczy, że odwiedzisz nas na otwartym spotkaniu klubowym, które odbywają się w każdy nieświąteczny czwartek w PTTK Oddział Łódzki na ul. Wigury 12a o godz. 17:00. Zapraszamy Sympatyków na spotkania i przejażdżki klubowe!

Aktualne informacje o planowanych  w 2024 roku przez ŁKTK wycieczkach rowerowych można znależć na stronie www.lktk.pl