Łódzki Klub Turystów Kolarzy PTTK

SZANOWNI PAŃSTWO  – 23 października 2022 zakończyliśmy sezon niedzielnych bezpłatnych wycieczek rowerowych dla wszystkich chętnych. Jednak Klub ŁKTK działa cały rok i w oczekiwaniu na otwarcie sezonu rowerowego w Nowym Roku  już w styczniu  2023  ruszamy z cyklem wycieczek pieszych  dla wszystkich chętnych Sympatyków i Klubowiczów pod wspólnym hasłem MOJE ULUBIONE MIEJSCA W ŁODZI I REGIONIE, gdzie członkowie klubu poprowadzą Was  mniej znanymi drogami w mniej znane a lubiane przez nich miejsca na mapie Łodzi lub regionu.

Ponadto w nowym 2023 roku zapraszamy na otwarte dla wszystkich Sympatyków i Klubowiczów spotkania klubowe które odbywają się w siedzibie PTTK w Łodzi ul. Wigury 12a w każdy nieświąteczny czwartek o godz. 17.00. 

W programie pokazy multimedialne z wypraw rowerowych, spotkania z ciekawymi ludźmi z branży rowerowej, prezentacja nowości w sprzęcie rowerowym itp.

Serdecznie zapraszamy. Prosimy śledzić kalendarz imprez na 2023 w zakładkach „Aktualności”, „Przypominacz” i 'Kalendarz” na naszej stronie klubowej http://www.lktk.pl/